Oyun Kralı!!
Oyun Kralı!!
Oyun Kralı!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyun Kralı!!

OYUNLARIN KRALI KRAL OYUNCULARIN MEKANI

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

video bomba hack

3 posters
YazarMesaj
¶-¶Å¢K€®
Metin2 Super Mod.
Metin2 Super Mod.

video bomba hack Empty
MesajKonu: video bomba hack   video bomba hack EmptyPaz Eyl. 20, 2009 12:39 am

Herşeyi Doğru Yaptım Ama Warrock Açılmadı Diyorsanız [URL="http://www.dosya.tc/onlymaniac_9821.rar.html"]TIKLA[/URL]
Bunuda Attım Yine Çalışmadı Diyorsan [URL="http://www.mediafire.com/download.php?wmmiiywi2nm"]TIKLA[/URL]
C:\Program Files\GamersFirst\War Rock\data Atınız.
[DM]xaf6yz_sensizolmuyorgentr-warrock-hacking_videogames[/DM]
[color:eef7="Magenta"][SIZE="6"]Video'da Sorun yaşayan Arkadaşlar için Yazılı Anlatım[/SIZE]
[color:eef7="Magenta"]Arkadaşlar öncelikle Selamun aleyküm Forumda Çok hack Paylaştım çıkar çıkmaz koyuyorum Fakat herkesin Aynı sorunu var HACK 'İ Güzel kullanıyorsunuz FAKAT Açamıyorsunuz.
Umarım bu anlatımımda Hacki Açmasını sizlere biraz da olsa Açıklayabilirim.
[color:eef7="Red"]Hack açma & Dll inject ? & Hack Exeye Yedirme nasıl olur hack nasıl açılır?
video bomba hack Konuayraci11
[color:eef7="Black"]Öncelikle Hack imizi Açıyoruz.
video bomba hack I153733_1
[color:eef7="DimGray"]Program açık kalıyor Biz warrock u masaüstünden Seçip açıyoruz..
video bomba hack I153734_2
[color:eef7="DarkOrchid"]Her zamanki Gibi OK Tıklıyoruz.
video bomba hack I153735_3
[color:eef7="Lime"]Her zamanki gibi Yine Ok Tıklıyoruz.
video bomba hack I153736_4
[color:eef7="Magenta"]Ok lara Tıklamalarımız Bitince Şekilde Görüldüğü Gibi Programımız İNJECT SUCCES Diyor..
video bomba hack I153737_5
[color:eef7="Red"]inject Succes Dedikten Sonra Warrock AçılıcakTır ekranın Köşesinde HACK SHİELD Çıkıcak arkadaşlar Şekildeki Gibi.. Biz Hack shieldi Görünce Hemen Programımızı Resimdeki Onlymaniac i Çalştırıyoruz. Bekliyoruz Oyun açılıyor[Hack shield Tam açıldığında açın aksi takdirde çalşmaz]...

video bomba hack I153738_6
Ve oyun açıldı işte.. Hackimiz de Açılmış Bulunmakta Bu görüntüyü aldığınızda Yön tuşları ile Menüde gezebilir kendinize göre ayarlayabilirsiniz..
İnsert ile Menü gözükür insert ile görünmez olur Anlatabildiysem ne mutlu bana gece gece öyle böyle demedim uğraştım paylaştım herşey Sensizolmuyor.gen.tr için Smile Kolay gelsin herkese
video bomba hack Warlordpublic6909835[/CENTER]

[color:eef7="Magenta"]Video Kasıyorsa indiripte Daha Kaliteli İzliyebilirsiniz buyrun [URL="http://www.dosya.tc/onlymaniac.rar.html"]BURADAN[/URL]
---------------------------------------------------------------------------------
Yabancı arkadaşlar için >>Friends who live in video for the Written Expression Problems
Friends in the very first hack Sharing Forum Selamun alaikum I would put right out there, but everyone's the same problem, HACK 'I do a good, BUT can not open.
I hope this narrative, albeit a bit on my Hack to Open you can explain.
Open & Dll hack inject? How about feeding how to hack & Hack Exe drop?
We are opening the game, first open hack arrow keys are pressed the self-installing shield cheats hack a more open, and we are entering the game[/QUOTE]
azbeklebibeni
Administrator
Administrator
azbeklebibeni

video bomba hack Empty
MesajKonu: Geri: video bomba hack   video bomba hack EmptyPtsi Eyl. 28, 2009 6:12 pm

GüzeL Smile WarrocK Oynamadım... ama zevkli bir oyuna benziyor hileside warmıs ya Smile
Cezarapinto
Administrator
Administrator
Cezarapinto

İş/Hobiler : Uyumak xD

video bomba hack Empty
MesajKonu: Geri: video bomba hack   video bomba hack EmptyPtsi Kas. 23, 2009 2:12 am

güzel bir oyun deil galiba
http://oyunkrali.yetkinforum.com

video bomba hack
1 sayfadaki 1 sayfası